Facta, non verba!

media.jpg
 

Питання продовження терміну дії "будівельної амністії" затягнулося більше ніж на рік. Що далі?

31 грудня 2015 року в Україні було припинено "будівельну амністію" — закінчився термін дії спрощеного порядку по легалізації самобудів, визначений пунктом 9 розділу V "Прикінцеві положення" Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності".

Для продовження дії спрощеного порядку легалізації Рада повинна прийняти закон. Відповідний законопроект був внесений до ВР ще наприкінці 2015 року. Насьогодні проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт (№3696 від 22.12.2015) готується на повторне друге читання (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=57522).

Про те, що очікує українців, які не встигли правильно оформити свої будинки та земельні ділянки, ubr.ua розповів адвокат, керуючий партнер "Suprema Lex" Віктор Мороз (http://ubr.ua/market/real-estate/u-ukraintsev-budut-zabirat-nepravilno-oformlennye-doma-i-uchastki-3837099).